JVĢ ABSOLVENTU SIMTGADES SALIDOJUMA PROGRAMMA


  • Pasākums notiek pie galdiņiem (galdiņu sadalījums pa absolvēšanas gadu grupām un iespēju robežās - klašu burtiem).
  • Balles laikā būs iespējams kavēties atmiņās “Sarunu teltī”. 
  • Pasākuma laikā būs pieejami ēdināšanas pakalpojumi un iespēja iegādāties dažādām gaumēm atbilstošus dzērienus.
  • Par kopīgiem foto mirkļiem rūpēsies Berga foto (foto izdruka uz vietas).
  • Pasākumā paredzētas arī citas aktivitātes un norises zonas. 

PAR MĀKSLINIEKIEM

Grupa "VINTĀŽA" ar absolventu Artūru Sebri

Vintāža” ir mūziķu apvienība, kas veido muzikālas restaurācijas no pagājušā gadsimta spožākajiem darbiem latviešu estrādes mūzikā. Apvienības galvenā muzikālā iedvesma ir Latvijas Radio un Televīzijas vieglās un estrādes mūzikas orķestris, vēlāk saukts arī par Radio bigbendu. Paralēli savai koncertdarbībai un darbošanos korporatīvā vidē, mums ir bijis gods uzstāties ar daudziem populārās mūzikas sakņu veidotājiem - Māru Krievkalni, Lolitu Vambuti, Margaritu Vilcāni, Ojāru Grinbergu, Ēriku Kamarūtu, Zdzislavu Romanovski, Viktoru Lapčenoku, Žoržu Siksnu un citiem. No tā loģiski izriet arī darbs brīvajā laikā, kas sniedzas ārpus skatuves robežām - uzklausīt estrādes mūzikas vecmeistaru stāstus, kā arī digitalizēt retus, fondos nesaglabātus ierakstus.
Apvienībā darbojas arī JVĢ skolas absolvents un ilgadējs pedagogs Artūrs Sebris - jomas profesionālis, kurš skolas audzēkņiem devis pienesumu viņu radošajā attīstībā.

Absolventa Egīla Krūmiņa grupa "DESERTS"

Mācījos laika posmā no 1983.-1994.gadam. Sākumā Jelgavas 2.vidusskolā, pēdējos divus gadus Jelgavas 2.ģimnāzijā. Biju muzikāli un sabiedriski aktīvs. Dziedāju skolas zēnu korī skolotājas Marutas Tilgales vadībā, bet, sākot no 1991.gada leģendārajā skolas jauktajā korī "SKALI" izcilās diriģentes un skolotājas Guntas Paškovskas vadībā. Uzstājos ar muzikālajiem priekšnesumiem skolotāju vakaros un dažādos skolas pasākumos.
Pajūkot dažādiem iepriekšējiem projektiem, apvienojoties ar citiem muzikālajiem domubiedriem, tapa ballīšu grupa "DESERTS". Esam kopā jau 20 gadus. Katrs ar savu stilistisko pienesumu. Neatceros, ka jebkad mēs būtu nopietni strīdējušies. Kopā nospēlēts ap 1000 pasākumu. Tieši pēdējo 3 gadu laikā esam sasnieguši izcilu formu, ko novērtē klausītāji.

Absolventu grupa "CAPITAL THREE"

Grupa "Capital Three" ir jauniešu grupa, kuras četri dalībnieki ir JVĢ absolventi. Grupas dalībnieku misija ir ar savu mūziku radīt prieku klausītājiem.